Все, що вміє вихователь, будуть вміти його малюки

Продовжується пошук коду професії: «Вихователь»!

13 квітня на Дні відкритих дверей нашого коледжу студентки спеціальності «Дошкільна освіта», учасниці та сподвижниці освітнього проєкту «Код професії: «Вихователь»» мали змогу продемонструвати, «поділитися» одним із таємничих кодів вищеназваної професії.

Мотивуючий інтерактив від молодої викладачки Софії Пилипишак активізував залу учасників та підвів до розуміння важливості освіти малюків-дошкільнят.

А далі була коротка Історія подорожі одного кубика до дитячого садка. Важко уявити дитинство без кубиків та розваг з ними. А ось знанням про те, як перетворити їх на інструмент для навчання, поділилися наші студентки 3 та 4 курсів. Вони розповіли про модифікацію кубика та його використння під час ранкових зустрічей на заняттях з мовленнєвого спілкування та з природи для закріплення правил співжиття в групі однолітків.

І, як висновок, ще один код професії: «Вихователь» – розкрито. «ВИХОВАТЕЛЬ – МОДИФІКАТОР».