Протидія булінгу: студенти І курсу спеціальності «Дошкільна освіта» вивчають норми та процедури реагування

З метою створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти, запобігання та протидії проявам булінгу, в Івано-Франківському фаховому коледжі було організовано зустріч працівників ювенальної поліції зі студентами І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Лекцію “Стоп булінг!” провели академнаставник Багрій М.А. та інспектори сектору ювенальної превенції відділу превенції Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області, старші лейтенанти поліції Воробок Б. М. і Кравців Т. В.

Студенти переглянули відеоролики, засвоїли поняття булінгу, його різновиди та прояви, ознайомилися з нормативно-правовими актами щодо запобігання цьому явищу. Здобувачі освіти мали можливість поставити запитання представникам поліції та почули змістовні відповіді на них.

Учасники заходу підкреслили неприпустимість насильства та булінгу в освітньому середовищі та дізналися про процедуру реагування та звернення у випадку булінгу.