“Розвиток кар’єри ІТ через освіту в коледжі”: зустріч із випускником спеціальності 113 “Прикладна математика” – Антоном Мельничуком

23 квітня для студентів 1 курсу спеціальностей “Інженерія програмного забезпечення” та “Прикладна математика” провів лекцію на тему “Розвиток кар’єри ІТ через освіту в коледжі”  випускник спеціальності 113 “Прикладна математика” нашого коледжу –  Антон Мельничук.

Антон поділився власною історією в сфері ІТ, розповів про свої студентські часи, про навчальний процес, який допоміг та наштовхнув реалізуватися після закінчення навчання в коледжі. Наші студенти мали можливість почути поради щодо застосування навичок та можливостей в коледжі для досягнення кар’єрних цілей в сфері ІТ.