Допомагати в будь-яких умовах: навчальний тренінг з основ домедичної допомоги

В умовах воєнного стану знання основ домедичної допомоги є обовʼязковим. Адже чітке розуміння алгоритму дій в екстренній ситуації допоможе врятувати життя!
Сьогодні, 28 листопада, студентки ІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу спеціальності «Дошкільна освіта» мали можливість отримати необхідні знання з правил накладання турнікету та проведення серцево-легеневої реанімації. Тренінг з надання домедичної допомоги провели студентки Івано-Франківського фахового медичного коледжу разом із завідувачем відділення навчально-виробничої практики – Гловʼяком Віталієм Григоровичем. Оскільки під час заняття почалась повітряна тривога, то навчання проходило в укритті.
Щиро дякуємо тренерам та директору Івано-Франківського фахового медичного коледжу Бульбуку Олександру Івановичу за можливість отримати такі необхідні знання, а викладачці нашого коледжу – Рудейчук М.Я. – за організацію такого надважливого заходу.